Odbierz bezpłatnie 1 rozdział książki!

Zbuduj karierę swoich marzeń

Praktyczne wskazówki dla kobiet rozpoczynających karierę lub planujących życiową zmianę

Zapisz się i odbierz bezpłatnie 1 rozdział książki "Zbuduj karierę swoich marzeń"

.

Każdy moment jest dobry, aby zacząć projekt swojego życia zawodowego.

Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno.

Nie ulega jednak wątpliwości, że o ile pewne metody są wspólne i takie same dla każdego etapu naszego życia, to jednak są pewne aspekty projektowania kariery zupełnie odmienne dla osób z grupy 20+, 30+, 40+ i 50+.

Czytając ten poradnik dowiesz się:

Dla kogo przeznaczony jest poradnik?!

Dla osób, które zastanawiają się nad zmianą zawodu, ale nie mają na razie pomysłu, co to miałoby być

Poradnik poprowadzi Cię krok po kroku przez diagnozę Twojego potencjału i mapę marzeń, a by na koniec podpowiedzieć Ci co jest Twoim powołaniem.

Dla osób, które są zmęczone i wyczerpana dotychczasową pracą i pragną ją zmienić na taką, która pozwoli im cieszyć się życiem

Poradnik nauczy Cię jak napisać wyjątkowe CV i jak ułożyć swoją unikatową strategię skutecznego szukania pracy.

Dla osób, które pragną lepiej odnajdywać się w dzisiejszych czasach i przejąć stery kariery we własne ręce.

Poradnik podpowie Ci jak budować wizerunek marki osobistej bez względu na to czy jesteś na etacie, kontrakcie czy prowadzisz własny biznes.

Autorka: Agnieszka Okońska

Coach, Mentorka, Menedżerka, Autorka

Menedżerka z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami oraz złożonymi zespołami pracowników. Już w wieku 27 lat pełniła funkcję członka zarządu spółki z branży energetycznej, zatrudniającej prawie 400 osób. Była pracodawcą dla Oddziału liczącego 1300 pracowników. Członkini Zarządu spółki energetycznej Stoen Operator w Warszawie, należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON.

Coach biznesu w międzynarodowym stowarzyszeniu Ivy Exec, członek Izby Coachingu.

Mentorka ogólnopolskiego Programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i Vital Voices.

Prowadzi własną praktykę coachingową i mentoringową a także pracuje z wypaleniem zawodowym i stresem swoich klientów na stronie Zaufany Terapeuta

Autorka książki „Zbuduj karierę swoich marzeń” oraz „Jak Feniks z popiołów – O wypaleniu zawodowym i stresie w czasach kryzysu”

Autorka bloga o tematyce rozwoju osobistego Just Be Your Mentor.

Założycielka Grupy wsparcia na Facebooku „Kariera marzeń”.

Autorka cyklu wywiadów z ludźmi sukcesu „My life my rules” na kanale YouTube i Podcastów o tematyce kariery.

Posiada ponad 3000 followersów na portalu LinkedIn.

Sprawdź, co o książce mówią czytelnicy:

Zdecydowałam się na przeczytanie tej pozycji z czystej ciekawości. To pierwszy poradnik, z którym zapoznałam się w moim życiu. Tematyka kariery i zmian, które można wprowadzić, bardzo mnie intrygowała. Sama znalazłam się w takim momencie w moim życiu zawodowym, w którym zastanawiałam się co dalej począć ze swoją pracą. Poradnik otworzył mi oczy na wiele kwestii, przedstawił niektóre zagadnienia w innym świetle i uświadomił, że kobieta również może osiągnąć sukces.

Agata Grabowska

Recenzentka / NaKanapie.pl

Zdecydowanie to lektura obowiązkowa, nie tylko dla Pań, i nie tylko z energetyki, bo zawiera ważne wskazówki i rady o budowaniu swojej kariery na podstawie rzeczywistych doświadczeń. Dla mnie ważny pierwszy rozdział: o sukcesie, szczęściu, marzeniach, rozwoju…
Chociaż książkę dobrze się czyta, to polecam czytać powoli, żeby mieć czas na refleksję i zastosowanie porad w praktyce.

Zdecydowanie polecam i żałuje, że nie było tej pozycji jak wchodziłam na ścieżkę kariery.

Katarzyna Sobótka-Demianowska

Head of Business, Central and Eastern Europe/ IT InnoEnergy/ TOP25 Women influencers on LinkedIn by Forbes Women Polska

Gdy spojrzałam na spis treści stwierdziłam, że mój mentoring i to co wydarzyło się w trakcie i po nim, można opisać wg rozdziałów tej książki.

Gdy zaczynałyśmy nasz program, jak każdy, miałam MARZENIA, jednak nie do końca wierzyłam, że mogę je zrealizować i nie byłam pewna, czy jestem na to gotowa. Dzięki Agnieszce zrozumiałam, że mogę wiele (WIARA W SIEBIE) i odważyłam się wziąć udział w międzynarodowej rekrutacji (ODWAGA), co zaowocowało tym, że przyleciałam dzisiaj do Niemiec, by rozpocząć nowy etap kariery jako International Business Development Manager w E.ON-ie (SUKCES).
Dziękuję Agnieszko!”

Joanna Baraniak

International Business Development Manager w E.ON

Tylko jeden... KLIK dzieli Cię od dostępu do Pełnego Rozdziału Książki...