Kto nam zaufał?

Nasze Autorki

Agnieszka Maruda

Ekspertka ds. emocji.

Prezeska Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń.

Mówczyni TEDx.

Mentorka liderek i liderów, wykładowczyni, executive coach, doświadczona managerka, liderka.

Jedyna w Europie trenerka metody Instant Influence, trenerka Reiss Motivation Profile, ekspertka w dziedzinie motywacji i odporności psychicznej. 

Często wypowiada się mediach, pisze artykuły oraz jest zapraszana do projektów naukowych.

dr Paulina Smaszcz

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki socjologiczne, ekspert komunikacji i public relations, ekspert ds. kompetencji ukrytych w kapitale ludzkim

Fascynuje się kompetencjami komunikacyjnymi (interpersonalnymi, interpersonalnymi, kapitałem psychologiczny, kulturowym i ekonomicznym)

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki socjologiczne Uniwersytetu Humanistyczno – Społecznego SWPS na Wydziale Nauk Humanistycznych. Wykładowca akademicki, praktyk.

Dyrektor komunikacji, marketingu i PR firmy badawczej IRCenter.

Trener autoprezentacji i rozwoju osobistego, szkoleniowiec, mentorka, konsultant biznesu, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Absolwentka polonistyki i socjologii.

adw. Małgorzata Lewandowska

Adwokat zrzeszona w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Od wielu lat z powodzeniem reprezentuje i kobiety i mężczyzn podczas spraw rozwodowych jak również w sprawach o alimenty i w sprawach rodzinnych.

Przez wiele lat była Asystentem Sędziego w Sądzie Okręgowym w Warszawie więc zna Sąd od „kuchni”.

Pomaga stronom aby mogły przed Sądem występować z godnością i z wzajemnym szacunkiem.

Stoi na straży prawidłowości procesu dla swoich klientów wspierając ich i prowadząc w jednej z najtrudniejszych dróg.

Napisała wiele książek branżowych jak i artykułów.

Prowadzi kanał na YT oraz w innych SM gdzie można znaleźć wiele treści o rozwodach.

Specjalizuje się w delikatnych kwestiach prawa rodzinnego.

dr Katarzyna Krawczyk

Dyrektor finansowa w Porcie Gdańskim. Doradca finansowy, wykwalifikowany analityk finansowy.

Publikuje na Facebooku, na LinkedIn – jako dr Kaśka Krawczyk.

Mentorka w Fundacji Liderek Biznesu.

Od blisko 20 lat zajmuje się finansami przedsiębiorstw, a dokładniej oceną ich kondycji finansowej: płynność finansowa, rentowność, efektywność planowanych inwestycji, budżetowanie.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem: „słowa pisanego” – autorka dwóch ebooków z cyklu „Ludzkim głosem o finansach w biznesie” oraz ebooka dla dzieci „Mali Finansiści”. „słowa mówionego”, ponieważ jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
Członkini międzynarodowej grupy Diversophy.

Od 3 lat jest BARDZO ŚWIADOMIE w szeroko rozumianym rozwoju osobistym.
Zdaniem autorki praca ze sobą i nad sobą, to najtrudniejsza praca ever.

 

Tatiana Galińska

Mentorka, Coach i Trenerka Biznesu, Mistrzyni Linkedin by Forbes Women 2022.

Od 16 lat wspiera menedżerów oraz właścicieli biznesów w ich rozwoju osobistym i inwestowaniu w siebie, w myśl zasady, że ludzie przychodzą do firmy czy marki, ale odchodzą od szefów. W swojej pracy wykorzystuje autorską metodę opartą na holistycznym podejściu do człowieka. Skupia się w dużej mierze na emocjach, będących cechą każdego człowieka, który z kolei jest podstawowym elementem każdej firmy.

Własny biznes rozwinęła w dużej mierze poprzez samorozwój i nabycie kompetencji miękkich. Wykorzystuje swoje doświadczenie w szkoleniu osób chcących odnieść sukces oraz skutecznie prowadzić i rozwijać swoje działalności i markę osobistą.

Jest autorką warsztatu „Menedżer z sercem” o trudnych emocjach w biznesie i w życiu.

Wspiera DDD/DDA w biznesie.

Maria Anna Jaroni

od 2018 roku pracuje w grupie kapitałowej E.ON (wcześniej innogy), obecnie w Stoen Operator, gdzie odpowiada za strategię rozwoju kanałów komunikacji oraz prowadzi szkolenia z radzenia sobie ze stresem w biznesie i z zapobiegania wypaleniu zawodowemu.

Wcześniej koordynowała program do zgłaszania innowacyjnych rozwiązań, następnie prowadziła biuro zarządzania projektami ( PMO) i projekty, m in. wdrożenie zarządzania doświadczeniem klienta.

Pracowała w korporacjach m.in. z branży konsultingu, biotechnologii oraz beauty. Temat wypalenia zawodowego jest jej bliski, obserwowała różne środowiska pracy i z tych obserwacji powstała potrzeba zgłębienia wiedzy ( jest absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku Psychologia Biznesu, ukończyła kurs MBSR: Mindfulness Based Stress Reduction  oraz liczne dedykowane szkolenia) oraz stworzenia dedykowanych warsztatów. Prowadzi również szkolenia poza grupą kapitałową E.ON dla klientów m.in. z branży medycznej. 

Maria wspiera oraz tworzy inicjatywy związane z szerzeniem świadomości na temat stresu i syndromu wypalenia zawodowego ( webinary, spotkania live, miniwarsztaty, konsultacje), ich wpływu na człowieka, pomagając identyfikować czynniki je powodujące oraz podpowiadając, jak sobie z nimi radzić.

Antonina Żero

Jubilerka.

Pochodzi z Łodzi, gdzie zdobyła wykształcenie w zakresie projektowania form złotniczych.

Projektowania, wykonywania oraz naprawy biżuterii uczyła się w pracowniach w Polsce oraz w Norwegii na przestrzeni ostatnich lat. Jej zawód to jej wielka pasja, której z przyjemnością poświęca czas. Napisała także bajki dla dzieci i zaprojektowała do nich ilustracje.

Agnieszka Okońska

Menedżerka z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami oraz złożonymi zespołami pracowników. Już w wieku 27 lat pełniła funkcję członka zarządu spółki z branży energetycznej, zatrudniającej prawie 400 osób. Była pracodawcą dla Oddziału liczącego 1300 pracowników. Członkini Zarządu spółki energetycznej Stoen Operator w Warszawie, należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON.

Coach biznesu w międzynarodowym stowarzyszeniu Ivy Exec.

Mentorka ogólnopolskiego Programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i Vital Voices.

Prowadzi własną praktykę coachingową i pracuje z wypaleniem zawodowym swoich klientów na co dzień.

Wydawczyni i redaktorka naczelna wydawnictwa Aim High Publishing. 

Autorka książki „Zbuduj karierę swoich marzeń”.

Autorka bloga o tematyce rozwoju osobistego Just Be Your Mentor.

Założycielka Grupy wsparcia na Facebooku „Kariera marzeń”.

Autorka cyklu wywiadów z ludźmi sukcesu „My life my rules” na kanale YouTube i Podcastów o tematyce kariery.

Posiada ponad 3000 followersów na portalu LinkedIn.