Agnieszka Okońska

Mentor, Coach, Terapeuta, Menedżer

Kreuj swoją rzeczywistość.

Rozwój osobisty, który daje rezultaty.

30-min online bezpłatna sesja próbna

Dla kogo jest Coaching i Mentoring?

Porozmawiajmy

Z moim wsparciem podczas kilku sesji wykreujesz na nowo swoją rzeczywistość. Coaching i Mentoring to metoda na rozwój osobisty, który daje szybkie i wymierne rezultaty.

Sprawdź ofertę - dowiedz się więcej!

Wybierz dowolną ikonę poniżej i sprawdź który rodzaj mentoringu czy coachingu jest najlepszy dla Ciebie. 

Jeśli nadal się wahasz, umów się na bezpłatną sesję próbną i ustalimy to wspólnie.

Odkryj co Cię blokuje i zrób pierwszy krok, żeby zbliżyć się do swojego marzenia

 

Każdy Mentor powinien mieć wystarczająco szerokie doświadczenie zawodowe, aby móc się nim podzielić efektywnie z Mentee.

Moje doświadczenie to:
– spółki Skarbu Państwa, międzynarodowe koncerny o zasięgu globalnym, krajowe firmy rodzinne produkcyjne, doradztwo w tzw. BIG4  oraz prowadzenie własnej działalności;

– zarządzanie zespołem pracowników liczących od 1300 osób po małe kilkuosobowe oraz samodzielne stanowiska;

– finanse, ekonomia, energetyka, nowe technologie, IT, zarządzanie projektami, lobbing, PR, komunikacja, poprawa efektywności, zarządzanie kryzysowe, negocjacje (także ze związkami zawodowymi), HR, dotacje i wiele innych.

Agnieszka Okońska -
Twój osobisty Doradca, Coach, Mentor, Terapeuta

Menedżerka z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami oraz złożonymi zespołami pracowników.

Już w wieku 27 lat pełniła funkcję członkini zarządu spółki z branży energetycznej, zatrudniającej prawie 400 osób.

Była pracodawcą dla Oddziału liczącego 1300 pracowników.

Obecnie członkini zarządu spółki energetycznej Stoen Operator w Warszawie, należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON.

Absolwentka Psychologii i Coachingu na SWPS w Sopocie.

Coach biznesu w międzynarodowym stowarzyszeniu Ivy Exec, członkini polskiej Izby Coachingu, Mentorka ogólnopolskiego Programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i Vital Voices.

Prowadzi własną praktykę coachingową i pracuje z wypaleniem zawodowym i stresem swoich klientów jako terapeuta. 

Autorka książki „Zbuduj karierę swoich marzeń” oraz „Jak Feniks z popiołów – O wypaleniu zawodowym i stresie w czasach kryzysu”

Autorka bloga o tematyce rozwoju osobistego Just Be Your Mentor.

Założycielka Grupy wsparcia na Facebooku „Kariera marzeń”.

Autorka videopodcastu – cyklu wywiadów live z ludźmi sukcesu „My life my rules” na kanale YouTube i host Podcastów o tematyce kariery „Kariera Marzeń”.

Posiada ponad 3000 followersów na portalu LinkedIn i ponad 5000 odsłon podcastu.

Korzyści z Coachingu i Mentoringu online

Coaching i Mentoring prowadzony w formule zdalnej (online) to obecnie najczęściej wykorzystywana forma współpracy. Poniżej znajdziesz najważniejsze korzyści takiej współpracy.

Dostęp z dowolnego miejsca i o wygodnej porze

Coaching i Mentoring świadczone online w formie spotkania video dają możliwość skorzystania z tej usługi z każdego miejsca, w którym obecnie się znajdujesz, bez konieczności tracenia czasu i pieniędzy na dojazdy. Możesz uczestniczyć w sesji będąc na wakacjach, pilnując w domu małego dziecka, w przerwie w pracy czy późnym wieczorem, kiedy czas masz już tylko dla siebie.

Elastyczne podejście

Podczas sesji próbnej ustalamy wspólnie czy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich celów rozwojowych jest Doradztwo biznesowe, Coaching, Mentoring, Terapia czy rozwiązanie łączone (hybrydowe).

Bezpieczeństwo i Prywatność

Proces Coachingowy lub Mentoringowy przebiega zgodnie z kodeksem etycznym i w oparciu o podpisany pomiędzy mną (Coachem/Mentorem) a Tobą (Coachee/Mentee) kontraktem o zasadach współpracy i poufności.

Nagranie sesji

Jeśli wyrazisz chęć posiadania nagrania video z każdej sesji, sesje online dają taką możliwość. Każda sesja trafi do Ciebie wraz z raportem podsumowującym spotkanie i będziesz mieć możliwość obejrzenia lub odsłuchania każdej sesji, kiedy tylko zechcesz.

Przeczytaj co moi Klienci mówią o współpracy ze mną

Anna Hadyńska
Anna Hadyńska
Ekspert ds. współpracy z bankami spółdzielczymi w SGB-Bank S.A.
Czytaj więcej
Miałam ogromną przyjemność być przez kilka bardzo ciekawych 😉 miesięcy mentee Agnieszki. Krótko: mega profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, ale przede wszystkim pasja... i to Pasja przez wielkie "P"💪💪💪 Ale co najważniejsze – naprawdę widzę efekty naszych spotkań 😀 ZDECYDOWANIE POLECAM👍👍👍
dr Joanna Baraniak
dr Joanna Baraniak
International Business Development Manager Grupa E.ON
Czytaj więcej
Gdy zaczynałyśmy nasz program mentoringowy, jak każdy, miałam MARZENIA, jednak nie do końca wierzyłam, że mogę je zrealizować i nie byłam pewna, czy jestem na to gotowa. Dzięki Agnieszce zrozumiałam, że mogę wiele (WIARA W SIEBIE) i odważyłam się wziąć udział w międzynarodowej rekrutacji (ODWAGA), co zaowocowało tym, że przyleciałam dzisiaj do Niemiec, by rozpocząć nowy etap kariery jako International Business Development Manager w E.ON-ie (SUKCES). Dziękuję Agnieszko!
Ewa Sikora
Ewa Sikora
Dyrektor Pionu Usług Dystrybucyjnych w ENERGA-OPERATOR SA
Czytaj więcej
Agnieszka ma naturalny dar wchodzenia w rolę doradcy personalnego. W pierwszej kolejności mocno skupia uwagę na wysłuchaniu i zadaje pytania w trakcie rozmowy. Rozmowa jest prowadzona przez Agnieszkę w taki sposób, że ma się wrażenie, że to rozmowa przy kawie z dobrym przyjacielem. Potem dochodzi do przedstawienia wniosków w odniesieniu do konkretnych zdarzeń, zachowań, sytuacji wraz z przedstawieniem porad często potwierdzonych cytatami lub odniesieniami do konkretnych zdarzeń biznesowych zaczerpniętych z szerokiego doświadczenia Agnieszki. Taki sposób działania Agnieszki nie jest działaniem od zdarzenia do zdarzenia tylko ma charakter cykliczny. O tak, relacje z Agnieszką to przekuwanie marzeń w plan działania i jego sukcesywne wdrażanie. Życzę każdemu kontaktu z Agnieszką, która działa dla innych tak jakby robiła to dla siebie.
Karolina Błaszak-Lasota
Karolina Błaszak-Lasota
Strategia | Fundusze Unijne | PMO | Zarządzanie przez cele | M&A
Czytaj więcej
Agnieszka dała mi ogromne wsparcie w momencie, kiedy go najbardziej potrzebowałam, w momencie utraty pracy. Bez jej coachingu kariery nie wiedziałabym co ze sobą dalej zrobić. W bardzo pragmatyczny sposób przeprowadziła mnie krok po kroku przez proces rozstania się z poprzednim pracodawcą i szybkie zdobycie nowej pozycji. Nawet nie miałam czasu na relaks w przerwie pomiędzy :).
Marta Kruszewska
Marta Kruszewska
CFO w Grupa Outworking
Czytaj więcej
Spotkania z Agnieszką to podróż w głąb siebie. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i empatia. Rzeczowy Feedback i przyjazna atmosfera. Agnieszka chętnie dzieli się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Inspiruje i zachęca do rozwoju. Szkolenie to przede wszystkim dobrze spędzony czas. Polecam!
Poprzedni
Następny

Umów się na sesję próbną!

Aim High 2022. All rights reserved