fbpx

Agnieszka Okońska

Mentor, Coach, Terapeuta, Menedżer

45-min online bezpłatna sesja próbna

Zainwestuj w siebie i zapewnij sobie profesjonalne wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby żyć z sensem, realizować swoje pasje i osiągać wymarzone cele.

Dla kogo jest Coaching i Mentoring?

Chcesz zmienić lub znaleźć pracę

Obecne miejsce pracy nie daje Ci satysfakcji, męczysz się, nie rozwijasz, praca przynosi Ci dużo stresu? A może straciłaś/eś pracę i nie wiesz jak się zabrać za szukanie kolejnego miejsca pracy? Jeśli tak, to Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie!

Chcesz poczuć się pewniej

Brakuje Ci pewności siebie lub masz zaniżoną samoocenę i to blokuje Twój rozwój? Często znasz odpowiedź na pytanie, ale nie odzywasz się bo boisz się ośmieszenia. Inni kradną Twoje pomysły i robią z nich użytek, a Ty tkwisz w miejscu? Nie aplikujesz na fajne oferty pracy, bo uważszasz, że na nie nie zasługujesz lub masz niewystarczające kompetencje? Jeśli tak, to Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie!

Chcesz z kimś omówić plany biznesowe

Masz pomysł na biznes i nie masz z kim o nim porozmawiać? Rodzina i przyjaciele odwodzą Cię od realizacji Twojego pomysłu piętrząc ryzyka i czarne scenariusze. Nie znasz nikogo, kto mógłby bezstronnie ocenić Twoje plany i spojrzeć na nie obiektywnie. Jeśli tak, to Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie!

Brakuje Ci sensu w życiu

Brakuje Ci sensu w życiu i nie wiesz jak go odnaleźć? Miotasz się, jesteś nieszczęśliwa/y i nie wiesz dlaczego tak jest. Wszystko co robisz nie ma blasku i nie potrafisz cieszyć się z tego co masz? Nie możesz rano wstać z łóżka i zmusić się do przeżycia kolejnego dnia. Czujesz się wyczerpana/y emocjonalnie lub odczuwasz objawy wypalenia zawodowego?Jeśli tak, to Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie!

Chcesz realizować swoje pasje

Chcesz, aby Twoje życie zawodowe polegało na realizacji swoich pasji, a nie wiesz jak to zorganizować? Czujesz intuicyjnie, że Twoja pasja mogłaby stać się Twoim głównym zajęciem , a może nawet stać się nieźle zarabiającym biznesem, ale boisz się zaryzykować i zacząć wdrażać swoje marzenia w życie? Jeśli tak, to Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie!

Boisz się zmian, a stanie w miejscu Cię męczy

Czujesz, że stoisz w miejscu i nie wiesz jak zrobić kolejny krok? Nawet nie wiesz co w obecnym stanie, w jakim jesteś, sprawia że się nie rozwijasz. Boisz się zmian, ale stagnacja także Cię przytłacza i podcina skrzydła. Jeśli tak, to Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie.

Potrzebujesz podpowiedzi jak zrealizować swoje cele

Wiesz, gdzie chcesz dojść w życiu, ale brakuje Ci pomysłu jak tam dotrzeć? Masz marzenia, nawet wiesz już co jest Twoim celem, ale nie znasz drogi jak tam dojść. Często nawet nie wiesz gdzie jest punkt startu, a bez tego trudno wyznaczyć ścieżkę dojścia. Jeśli tak, to Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie!

Nie masz nikogo z kim możesz pogadać

Potrzebujesz się wygadać z kimś, kto Cię nie będzie oceniać i spróbuje zrozumieć? W dzisiejszym świecie jesteśmy samotni i wyobcowani. Nie mamy prawdziwych przyjaciół ani znajomych, z którymi możemy szczerze porozmawiać o tym, co nas trapi, bez stresu, że zostaniemy skrytykowani, ocenieni, wyśmiani. Jeśli tak, to Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie!

Jeśli już wiesz, że Coaching i Mentoring jest najlepszą propozycją dla Ciebie, od razu możesz przejść do wykupienia pakietu lub pojedynczej sesji dla siebie!

Pojedyncza sesja

60 min jedna sesja
PLN 450
 • brak rabatów
 • spotkanie online lub na żywo
 • nagranie sesji online
 • raport z sesji
 • brak 2 ebooków gratis
 • brak sesji przygotowawczej
 • brak sesji podsumowującej

Pakiet 3 sesji

90 min pierwsza sesja + 2 sesje po 60 min
PLN1350
PLN 1200
 • rabat 150 PLN
 • spotkanie online lub na żywo
 • nagranie sesji online
 • raport z sesji
 • 2 ebooki gratis (103 PLN)
 • sesja przygotowawcza 30 min doliczona do pierwszej sesji
 • brak sesji podsumowującej

Pakiet 6 sesji

90 min pierwsza sesja + 5 sesji po 60 min
PLN2700
PLN 2250
 • rabat 450 PLN (1 sesja gratis)
 • spotkanie online lub na żywo
 • nagranie sesji online
 • raport z sesji
 • 2 ebooki gratis (103 PLN)
 • sesja przygotowawcza 30 min doliczona do pierwszej sesji
 • brak sesji podsumowującej
Popularne

Pakiet 8 sesji

90 min pierwsza i ostatnia sesja + 7 po 60 min
PLN3600
PLN 3000
 • rabat 600 PLN
 • spotkanie online lub na żywo
 • nagranie sesji online
 • raport z sesji
 • 2 ebooki gratis (103 PLN)
 • sesja przygotowawcza 30 min doliczona do pierwszej sesji
 • sesja podsumowująca 30 min doliczona do ostatniej sesji
polecane

Pakiet 12 sesji

90 min pierwsza i ostatnia sesja + 10 po 60 min
PLN5400
PLN 4500
 • rabat 900 PLN
 • spotkanie online lub na żywo
 • nagranie sesji online
 • raport z sesji
 • 2 ebooki gratis (103 PLN)
 • sesja przygotowawcza 30 min doliczona do pierwszej sesji
 • sesja podsumowująca 30 min doliczona do ostatniej sesji
największy rabat

Odkryj co Cię blokuje i zrób pierwszy krok, żeby zbliżyć się do swojego marzenia

Sprecyzuj swoje cele

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Metodą na ich spełnienie jest zapisanie marzenia w formacie celu z datą realizacji i krokami milowymi jakie do tego celu prowadzą.

Zidentyfikuj przeszkody

Nic nie będzie w stanie zatrzymać Cię w drodze do realizacji swoich celów, jeśli z góry zidentyfikujesz wszystkie potencjalne przeszkody i ryzyka i się do nich przygotujesz.

Opracuj strategię działania

Kazda strategia ma plan działania. Ustal gdzie jesteś, gdzie chcesz dojść, co musisz zrobić aby tam dotrzeć i kiedy to zrobisz.

Popraw jakość swojego życia

Aby poczuć satysfakcję z własnego życia trzeba zbliżyć się maksymalnie do realizacji swoich pasji, poczucia sensu i jednocześnie czerpania z tej aktywności wystarczającego dochodu.

Agnieszka Okońska -
Twój osobisty Doradca, Coach, Mentor, Terapeuta

Jestem menedżerką z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami oraz złożonymi zespołami pracowników. Już w wieku 27 lat pełniłam funkcję członka zarządu spółki z branży energetycznej, zatrudniającej prawie 400 osób. Byłam pracodawcą dla Oddziału liczącego 1300 pracowników. Członkini Zarządu spółki energetycznej Stoen Operator w Warszawie, należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON.

Jestem coachem biznesu w międzynarodowym stowarzyszeniu Ivy Exec, należę do polskiej Izby Coachingu, jestem Mentorką ogólnopolskiego Programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i Vital Voices.

Prowadzę własną praktykę coachingową i pracuję z wypaleniem zawodowym i stresem swoich klientów jako terapeuta. 

Jestem autorką książki „Zbuduj karierę swoich marzeń” oraz „Jak Feniks z popiołów – O wypaleniu zawodowym i stresie w czasach kryzysu”

Jestem autorką bloga o tematyce rozwoju osobistego Just Be Your Mentor.

Jestem założycielką Grupy wsparcia na Facebooku „Kariera marzeń”.

Jestem autorką cyklu wywiadów live z ludźmi sukcesu „My life my rules” na kanale YouTube i hostem Podcastów o tematyce kariery.

Posiadam ponad 3000 followersów na portalu LinkedIn.

Wybrane dyplomy i certyfikaty

Korzyści z Coachingu i Mentoringu online

Coaching i Mentoring prowadzony w formule zdalnej (online) to obecnie najczęściej wykorzystywana forma współpracy. Poniżej znajdziesz najważniejsze korzyści takiej współpracy.

Dostęp z dowolnego miejsca i o wygodnej porze

Coaching i Mentoring świadczone online w formie spotkania video dają możliwość skorzystania z tej usługi z każdego miejsca, w którym obecnie się znajdujesz, bez konieczności tracenia czasu i pieniędzy na dojazdy. Możesz uczestniczyć w sesji będąc na wakacjach, pilnując w domu małego dziecka, w przerwie w pracy czy późnym wieczorem, kiedy czas masz już tylko dla siebie.

Elastyczne podejście

Podczas sesji próbnej ustalamy wspólnie czy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich celów rozwojowych jest Doradztwo biznesowe, Coaching, Mentoring, Terapia czy rozwiązanie łączone (hybrydowe).

Bezpieczeństwo i Prywatność

Proces Coachingowy lub Mentoringowy przebiega zgodnie z kodeksem etycznym i w oparciu o podpisany pomiędzy mną (Coachem/Mentorem) a Tobą (Coachee/Mentee) kontraktem o zasadach współpracy i poufności.

Nagranie sesji

Jeśli wyrazisz chęć posiadania nagrania video z każdej sesji, sesje online dają taką możliwość. Każda sesja trafi do Ciebie wraz z raportem podsumowującym spotkanie i będziesz mieć możliwość obejrzenia lub odsłuchania każdej sesji, kiedy tylko zechcesz.

Przeczytaj co moi Klienci mówią o współpracy ze mną

Anna Hadyńska
Anna Hadyńska
Ekspert ds. współpracy z bankami spółdzielczymi w SGB-Bank S.A.
Czytaj więcej
Miałam ogromną przyjemność być przez kilka bardzo ciekawych 😉 miesięcy mentee Agnieszki. Krótko: mega profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, ale przede wszystkim pasja... i to Pasja przez wielkie "P"💪💪💪 Ale co najważniejsze – naprawdę widzę efekty naszych spotkań 😀 ZDECYDOWANIE POLECAM👍👍👍
dr Joanna Baraniak
dr Joanna Baraniak
International Business Development Manager Grupa E.ON
Czytaj więcej
Gdy zaczynałyśmy nasz program mentoringowy, jak każdy, miałam MARZENIA, jednak nie do końca wierzyłam, że mogę je zrealizować i nie byłam pewna, czy jestem na to gotowa. Dzięki Agnieszce zrozumiałam, że mogę wiele (WIARA W SIEBIE) i odważyłam się wziąć udział w międzynarodowej rekrutacji (ODWAGA), co zaowocowało tym, że przyleciałam dzisiaj do Niemiec, by rozpocząć nowy etap kariery jako International Business Development Manager w E.ON-ie (SUKCES). Dziękuję Agnieszko!
Ewa Sikora
Ewa Sikora
Dyrektor Pionu Usług Dystrybucyjnych w ENERGA-OPERATOR SA
Czytaj więcej
Agnieszka ma naturalny dar wchodzenia w rolę doradcy personalnego. W pierwszej kolejności mocno skupia uwagę na wysłuchaniu i zadaje pytania w trakcie rozmowy. Rozmowa jest prowadzona przez Agnieszkę w taki sposób, że ma się wrażenie, że to rozmowa przy kawie z dobrym przyjacielem. Potem dochodzi do przedstawienia wniosków w odniesieniu do konkretnych zdarzeń, zachowań, sytuacji wraz z przedstawieniem porad często potwierdzonych cytatami lub odniesieniami do konkretnych zdarzeń biznesowych zaczerpniętych z szerokiego doświadczenia Agnieszki. Taki sposób działania Agnieszki nie jest działaniem od zdarzenia do zdarzenia tylko ma charakter cykliczny. O tak, relacje z Agnieszką to przekuwanie marzeń w plan działania i jego sukcesywne wdrażanie. Życzę każdemu kontaktu z Agnieszką, która działa dla innych tak jakby robiła to dla siebie.
Karolina Błaszak-Lasota
Karolina Błaszak-Lasota
Strategia | Fundusze Unijne | PMO | Zarządzanie przez cele | M&A
Czytaj więcej
Agnieszka dała mi ogromne wsparcie w momencie, kiedy go najbardziej potrzebowałam, w momencie utraty pracy. Bez jej coachingu kariery nie wiedziałabym co ze sobą dalej zrobić. W bardzo pragmatyczny sposób przeprowadziła mnie krok po kroku przez proces rozstania się z poprzednim pracodawcą i szybkie zdobycie nowej pozycji. Nawet nie miałam czasu na relaks w przerwie pomiędzy :).
Marta Kruszewska
Marta Kruszewska
CFO w Grupa Outworking
Czytaj więcej
Spotkania z Agnieszką to podróż w głąb siebie. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i empatia. Rzeczowy Feedback i przyjazna atmosfera. Agnieszka chętnie dzieli się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Inspiruje i zachęca do rozwoju. Szkolenie to przede wszystkim dobrze spędzony czas. Polecam!
Poprzedni
Następny

Umów się na sesję próbną!