fbpx

Agnieszka Okońska

Mentor, Coach, Terapeuta, Menedżer

45-min online sesja próbna

Zainwestuj w siebie i zapewnij sobie profesjonalne wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby żyć z sensem, realizować swoje pasje i osiągać wymarzone cele.

Ustal samodzielnie termin sesji próbnej

Odkryj co Cię blokuje i zrób krok żeby zbliżyć się do sojego marzenia

Sprecyzuj swoje cele

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Metodą na ich spełnienie jest zapisanie marzenia w formacie celu z datą realizacji i krokami milowymi jakie do tego celu prowadzą.

Zidentyfikuj przeszkody

Nic nie będzie w stanie zatrzymać Cię w drodze do realizacji swoich celów, jeśli z góry zidentyfikujesz wszystkie potencjalne przeszkody i ryzyka i się do nich przygotujesz.

Opracuj strategię działania

Kazda strategia ma plan działania. Ustal gdzie jesteś, gdzie chcesz dojść, co musisz zrobić aby tam dotrzeć i kiedy to zrobisz.

Popraw jakość swojego życia

Aby poczuć satysfakcję z własnego życia trzeba zbliżyć się maksymalnie do realizacji swoich pasji, poczucia sensu i jednocześnie czerpania z tej aktywności wystarczającego dochodu.

Agnieszka Okońska -
Twój osobisty doradca, Coach, Mentor, Terapeuta

Jestem menedżerką z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami oraz złożonymi zespołami pracowników. Już w wieku 27 lat pełniłam funkcję członka zarządu spółki z branży energetycznej, zatrudniającej prawie 400 osób. Byłam pracodawcą dla Oddziału liczącego 1300 pracowników. Członkini Zarządu spółki energetycznej Stoen Operator w Warszawie, należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON.

Jestem coachem biznesu w międzynarodowym stowarzyszeniu Ivy Exec, należę do polskiej Izby Coachingu, jestem Mentorką ogólnopolskiego Programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i Vital Voices.

Prowadzę własną praktykę coachingową i pracuję z wypaleniem zawodowym i stresem swoich klientów jako terapeuta. 

Jestem autorką książki „Zbuduj karierę swoich marzeń” oraz „Jak Feniks z popiołów – O wypaleniu zawodowym i stresie w czasach kryzysu”

Jestem autorką bloga o tematyce rozwoju osobistego Just Be Your Mentor.

Jestem założycielką Grupy wsparcia na Facebooku „Kariera marzeń”.

Jestem autorką cyklu wywiadów live z ludźmi sukcesu „My life my rules” na kanale YouTube i hostem Podcastów o tematyce kariery.

Posiadam ponad 3000 followersów na portalu LinkedIn.

Wybrane dyplomy i certyfikaty

Korzyści z Coachingu i Mentoringu online

Coaching i Mentoring prowadzony w formule zdalnej (online) to obecnie najczęściej wykorzystywana forma współpracy. Poniżej znajdziesz najważniejsze korzyści takiej współpracy.

Dostęp z dowolnego miejsca i o wygodnej porze

Coaching i Mentoring świadczone online w formie spotkania video dają możliwość skorzystania z tej usługi z każdego miejsca, w którym obecnie się znajdujesz, bez konieczności tracenia czasu i pieniędzy na dojazdy. Możesz uczestniczyć w sesji będąc na wakacjach, pilnując w domu małego dziecka, w przerwie w pracy czy późnym wieczorem, kiedy czas masz już tylko dla siebie.

Elastyczne podejście

Podczas sesji próbnej ustalamy wspólnie czy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich celów rozwojowych jest Doradztwo biznesowe, Coaching, Mentoring, Terapia czy rozwiązanie łączone (hybrydowe).

Bezpieczeństwo i Prywatność

Proces Coachingowy lub Mentoringowy przebiega zgodnie z kodeksem etycznym i w oparciu o podpisany pomiędzy mną (Coachem/Mentorem) a Tobą (Coachee/Mentee) kontraktem o zasadach współpracy i poufności.

Nagranie sesji

Jeśli wyrazisz chęć posiadania nagrania video z każdej sesji, sesje online dają taką możliwość. Każda sesja trafi do Ciebie wraz z raportem podsumowującym spotkanie i będziesz mieć możliwość obejrzenia lub odsłuchania każdej sesji, kiedy tylko zechcesz.

Przeczytaj co moi Klienci mówią o współpracy ze mną

Rok temu rozpoczęła się moja niezapomniana przygoda z najlepszym programem mentoringowym w Polsce 😀 Niestety już się kończy... Moja mentorka Agnieszka Okońska, MBA to najbardziej inspirująca osoba, jaką do tej pory spotkałam... AGA - DZIĘKI!

Anna HadyńskaAnna Hadyńska · Ekspert ds. współpracy z bankami spółdzielczymi w SGB-Bank S.A.

Gdy zaczynałyśmy nasz program mentoringowy, jak każdy, miałam MARZENIA, jednak nie do końca wierzyłam, że mogę je zrealizować i nie byłam pewna, czy jestem na to gotowa. Dzięki Agnieszce zrozumiałam, że mogę wiele (WIARA W SIEBIE) i odważyłam się wziąć udział w międzynarodowej rekrutacji (ODWAGA), co zaowocowało tym, że przyleciałam dzisiaj do Niemiec, by rozpocząć nowy etap kariery jako International Business Development Manager w E.ON-ie (SUKCES). Dziękuję Agnieszko!

dr Joanna Baraniak · International Business Development Manager Grupa E.ON

Agnieszka ma naturalny dar wchodzenia w rolę doradcy personalnego. W pierwszej kolejności mocno skupia uwagę na wysłuchaniu i zadaje pytania w trakcie rozmowy. Rozmowa jest prowadzona przez Agnieszkę w taki sposób, że ma się wrażenie, że to rozmowa przy kawie z dobrym przyjacielem. Potem dochodzi do przedstawienia wniosków w odniesieniu do konkretnych zdarzeń, zachowań, sytuacji wraz z przedstawieniem porad często potwierdzonych cytatami lub odniesieniami do konkretnych zdarzeń biznesowych zaczerpniętych z szerokiego doświadczenia Agnieszki. Taki sposób działania Agnieszki nie jest działaniem od zdarzenia do zdarzenia tylko ma charakter cykliczny. O tak, relacje z Agnieszką to przekuwanie marzeń w plan działania i jego sukcesywne wdrażanie. Życzę każdemu kontaktu z Agnieszką, która działa dla innych tak jakby robiła to dla siebie.

Ewa Sikora, MBA - Dyrektor Pionu Usług Dystrybucyjnych w ENERGA-OPERATOR SA

Agnieszka dała mi ogromne wsparcie w momencie, kiedy go najbardziej potrzebowałam, w momencie utraty pracy. Bez jej coachingu kariery nie wiedziałabym co ze sobą dalej zrobić. W bardzo pragmatyczny sposób przeprowadziła mnie krok po kroku przez proces rozstania się z poprzednim pracodawcą i szybkie zdobycie nowej pozycji. Nawet nie miałam czasu na relaks w przerwie pomiędzy :).

Karolina Błaszak-Lasota, MBA - Strategia | Fundusze Unijne | PMO | Zarządzanie przez cele | M&A

Spotkania z Agnieszką to podróż w głąb siebie. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i empatia. Rzeczowy Feedback i przyjazna atmosfera. Agnieszka chętnie dzieli się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Inspiruje i zachęca do rozwoju. Szkolenie to przede wszystkim dobrze spędzony czas. Polecam!

Marta Kruszewska - CEO E-counting Grupa Outworking

Umów się na sesję próbną!

Aim High 2022. All rights reserved