Życie jest krótkie, czy nie warto przeżyć je tak jak Ty chcesz?

DIGITAL MENTORING PROGRAM

ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Jedyny taki na rynku - Innowacyjny i Samoobsługowy Program Mentoringowy

 

Czy wiesz, że największą wadą sesji mentoringowych i coachingowych w tradycyjnej formule, czyli spotkań twarzą w twarz, są CENA i CZAS?

Sesje indywidualne kosztują minimum 500 zł za 60 minut  – jeśli znajdziesz tańsze, nie oszukuj się, nie zagwarantują Ci właściwej jakości!

Sesje indywidualne to czas, który z góry musisz zarezerwować. Kiedy dochodzi do daty spotkania, okazuje się, że coś Ci wypadło (szef zlecił dodatkową pracę, spotkanie służbowe się przedłużyło, dziecko zachorowało) i sesja przepada, mimo iż była już opłacona z góry.

DIGITAL MENTORING PROGRAM daje Ci możliwość pracy nad sobą w oparciu o światowej klasy materiały rozwojowe w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu, za minimalną ceną!

Ten Program opracowałam z myślą Tobie!
Agnieszka Okońska

NA CZYM POLEGA DIGITAL MENTORING PROGRAM?

Wykupujesz dostęp do platformy mentoringowej

Na stronie sklepu internetowego www.aimhigh.pl (link do zakupu na dole strony w CTA) możesz wykupić dostęp do DIGITAL MENTORING PROGRAM. Masz do wyboru dostęp jednomiesięczny w cenie 250 zł lub pakiety obejmujące 3,6,8 lub 12 m-cy (cena bonusowa Pakietów to 200 zł/mc).

Wybierasz obszar rozwoju

Po dokonaniu zakupu zostaniesz mailowo poproszony o dokonanie wyboru obszarów rozwoju jakie są dla Ciebie interesujące. Masz do wyboru: life coaching, coaching kariery, wypalenie zawodowe, business coaching, executive coaching, mentoring. Wybór możesz zmienić raz w m-cu. Wybrane obszary decydują o tym, jakiej tematyki materiały edukacyjne będą dla Ciebie udostępniane. Takie rozwiązanie daje Ci gwarancję, że pomimo samoobsługowego charakteru PROGRAMU DIGITAL MENTORING, treści dostępne dla Ciebie są maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Logujesz się i pobierasz materiały edukacyjne

Po wykupieniu dostępu otrzymujesz login i hasło do Platformy Mentoringowej online. Po zalogowaniu się raz na tydzień w Platformie Mentoringowej pojawiać się będą materiały edukacyjne do samodzielnego przerobienia oraz zadania do zrealizowania. Materiały możesz pobrać na swój komputer i korzystać z nich po zakończeniu abonamentu. Dostęp do platformy masz tylko w czasie opłaconego abonamentu. Materiały otrzymane w tym czasie są Twoją własnością, ale nie będziesz otrzymywać kolejnych, po zakończeniu abonamentu.

Uczestniczysz w Live Webinarach

Raz w miesiącu organizowany jest dla aktywnych słuchaczy LIVE WEBINAR mentoringowy. Tematyka webinaru zawsze dotyczy obszarów rozwoju osobistego. Temat webinaru i czas jego organizacji jest komunikowany uczestnikom zarówno w Platformie jak i mailowo. Aby wziąć udział w Webinarze musisz zadeklarować swój udział. Po zadeklarowaniu udziału dostajesz mailowo dane do zalogowania się na Webinar.

Uczestniczysz w Coaching Call'ach

Raz w miesiącu organizowany jest dla aktywnych słuchaczy Coaching Call mentoringowy. Podczas Coaching Call'a omawiane są tematy słuchaczy Programu zgłoszone przed spotkaniem. Czas jego organizacji jest komunikowany uczestnikom zarówno w Platformie jak i mailowo. Aby wziąć udział w Coaching Call'u musisz zadeklarować swój udział. Po zadeklarowaniu udziału dostajesz mailowo dane do zalogowania się na Coaching Call.

Uczestniczysz w Sesjach Master Mind

Raz w miesiącu organizowana jest dla aktywnych słuchaczy mentoringowa sesja Master Mind. Podczas sesji słuchacze dzieleni są na grupy i wspólnie pracują nad własnymi tematami rozwojowymi wzajemnie się wspierając i udzielając feedbacku. Czas organizacji Sesji Master Mind jest komunikowany uczestnikom zarówno w Platformie jak i mailowo. Aby wziąć udział w sesji Master Mind musisz zadeklarować swój udział. Po zadeklarowaniu udziału dostajesz mailowo dane do zalogowania się na sesję Master Mind.

Schemat działania DIGITAL MENTORINGU

OBSZARY ROZWOJU DOSTĘPNE W PROGRAMIE DIGITAL MENTORING

OBSZAR 1: LIFE COACHING

Life coaching – ten rodzaj coachingu koncentruje się na osiąganiu celów osobistych. Obejmuje: plany życiowe, wizję w życiu, wybitną dbałość o siebie, związki (dla singli, par i rodzin), zdrowie i urodę, kreatywność, wolność finansową, organizację, problemy z dziećmi, nastolatkami i studentami, deficyty uwagi. Life coaching skupia się na wzroście jakości życia poprzez rozwiązywanie osobistych problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów. Jest mocno nastawiony na rezultaty i stosowanie skutecznych narzędzi.

OBSZAR 2: COACHING KARIERY

Coaching kariery jest odpowiedzią na potrzeby występujące w trakcie całego życia zawodowego. Udział w sesjach coachingowych wspomaga zarówno w rozwoju czy planowaniu zmiany, jak i w mierzeniu się z wyzwaniami codziennego życia zawodowego. Coach kariery pracuje na realnych zasobach klienta, tj. wydobywa jego potencjał zawodowy w zakresie umiejętności, predyspozycji zawodowych, a następnie może go wspierać w osiąganiu różnorodnych celów, np.: we właściwym zaplanowaniu rozwoju zawodowego.

OBSZAR 3: WYPALENIE ZAWODOWE

W obszarze wypalenia zawodowego dowiesz się między innymi co powoduje napięcia w pracy? Określisz jakie masz wyzwania na swoim stanowisku i jaki to może mieć związek z wypaleniem zawodowym? Jak działa twoja firma w kontekście wpływu na twoje samopoczucie i ryzyko wypalenia zawodowego? Jak zarządzać zadaniami – tu wszystko się zaczyna. Jak radzić sobie z przeciążeniami i szumem informacyjnym. Dlaczego pracoholizm jest przyczyną wypalenia? Jak rozmawiać z przełożonym, gdy to jest trudne? Skala stresu w firmie – kiedy masz włączyć asertywność? Jak zarządzać sobą, wykorzystywać mocne strony, a by nie dać się syndromowi wypalenia? Jak podnieść się z kolan w przypadku kiedy wypalenie nas dopadło? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu?

OBSZAR 4: BUSINESS COACHING

Skutecznie przeprowadzony business coaching przynosi korzyści zarówno dla firmy jako całości, jak i poszczególnych pracowników jako jednostek. Rozwiązuje problemy zdiagnozowane podczas analizowania sytuacji firmy. W wyniku sesji dochodzi do rozwoju umiejętności pracowników, zwiększenia kompetencji (np. interpersonalnych, przywódczych), wzrostu zaangażowania w projekty, zwiększenia satysfakcji z pracy, wzrostu efektywności. Dzięki business coachingowi pracownicy są bardziej skłonni do podejmowania nowych wyzwań zawodowych, skuteczniej komunikują się z zespołem i lepiej radzą sobie ze stresem. Z uwagi na szerokie spektrum działania business coaching zapobiega wypaleniu zawodowemu, przysługuje się rozwojowi osobistemu, a nierzadko wskazuje nowe możliwości rozwoju kariery.

OBSZAR 5: EXECUTIVE COACHING

Sprawdzona metoda na podniesienie kwalifikacji menedżerskich to executive coaching. Od menedżerów wyższego i najwyższego szczebla wymaga się posiadania i stosowania w praktyce szerokiej gamy kompetencji. Chodzi przede wszystkim o umiejętności twarde, takie jak planowanie, analizowanie, zarządzanie produktami. Ale także dotyczy to umiejętności miękkich – zarządzania zasobami ludzkimi, budowania zespołu, motywowania oraz rozwijania pracowników.

OBSZAR 6: MENTORING

Mentoring polega na zaopiekowaniu się nauczyciela podopiecznym podczas kształtowania kompetencji, realizacji ścieżki zawodowej czy rozwoju osobistego, najczęściej poprzez rozmowy, ale też inne techniki. Jeśli więc czujesz potrzebę otrzymania profesjonalnego wsparcia w konkretnym kierunku, niezbędny będzie mentor, czyli osoba, dzięki której poznasz bardziej siebie i swoje możliwości, a także nabierzesz większej pewności siebie i świadomości odnośnie do obranej ścieżki, np. kariery.

Dlaczego warto skorzystać z DIGITAL MENTORING PROGRAM?

W dzisiejszym zabieganym świecie każdy ceni sobie elastyczność i możliwość decydowania o własnym trybie pracy, także pracy nad sobą. Co zatem zyskasz zapisując się do DIGITAL MENTORING PROGRAM?

AGNIESZKA OKOŃSKA

Menedżerka z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami oraz złożonymi zespołami pracowników.

Już w wieku 27 lat pełniła funkcję członkini zarządu spółki z branży energetycznej, zatrudniającej prawie 400 osób.

Była pracodawcą dla Oddziału liczącego 1300 pracowników.

Obecnie członkini zarządu spółki energetycznej Stoen Operator w Warszawie, należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON.

Absolwentka Psychologii i Coachingu na SWPS w Sopocie.

Coach biznesu w międzynarodowym stowarzyszeniu Ivy Exec, członkini polskiej Izby Coachingu, Mentorka ogólnopolskiego Programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i Vital Voices.

Prowadzi własną praktykę coachingową i pracuje z wypaleniem zawodowym i stresem swoich klientów jako terapeuta. 

Autorka książki „Zbuduj karierę swoich marzeń” oraz „Jak Feniks z popiołów – O wypaleniu zawodowym i stresie w czasach kryzysu”

Autorka bloga o tematyce rozwoju osobistego Just Be Your Mentor.

Założycielka Grupy wsparcia na Facebooku „Kariera marzeń”.

Autorka videopodcastu – cyklu wywiadów live z ludźmi sukcesu „My life my rules” na kanale YouTube i host Podcastów o tematyce kariery „Kariera Marzeń”.

Posiada ponad 3000 followersów na portalu LinkedIn i ponad 5000 odsłon podcastu.

Wywiady prasowe i artykuły

Business Woman & Life
Forbes Women
Business Insider
Wprost

Media autorskie

Kanał YouTube
Podcast na Spotify
BLOG JustBeYourMentor.com

Przeczytaj co moi Klienci mówią o współpracy ze mną

Anna Hadyńska
Anna Hadyńska
Ekspert ds. współpracy z bankami spółdzielczymi w SGB-Bank S.A.
Czytaj więcej
Miałam ogromną przyjemność być przez kilka bardzo ciekawych 😉 miesięcy mentee Agnieszki. Krótko: mega profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, ale przede wszystkim pasja... i to Pasja przez wielkie "P"💪💪💪 Ale co najważniejsze – naprawdę widzę efekty naszych spotkań 😀 ZDECYDOWANIE POLECAM👍👍👍
dr Joanna Baraniak
dr Joanna Baraniak
International Business Development Manager Grupa E.ON
Czytaj więcej
Gdy zaczynałyśmy nasz program mentoringowy, jak każdy, miałam MARZENIA, jednak nie do końca wierzyłam, że mogę je zrealizować i nie byłam pewna, czy jestem na to gotowa. Dzięki Agnieszce zrozumiałam, że mogę wiele (WIARA W SIEBIE) i odważyłam się wziąć udział w międzynarodowej rekrutacji (ODWAGA), co zaowocowało tym, że przyleciałam dzisiaj do Niemiec, by rozpocząć nowy etap kariery jako International Business Development Manager w E.ON-ie (SUKCES). Dziękuję Agnieszko!
Ewa Sikora
Ewa Sikora
Dyrektor Pionu Usług Dystrybucyjnych w ENERGA-OPERATOR SA
Czytaj więcej
Agnieszka ma naturalny dar wchodzenia w rolę doradcy personalnego. W pierwszej kolejności mocno skupia uwagę na wysłuchaniu i zadaje pytania w trakcie rozmowy. Rozmowa jest prowadzona przez Agnieszkę w taki sposób, że ma się wrażenie, że to rozmowa przy kawie z dobrym przyjacielem. Potem dochodzi do przedstawienia wniosków w odniesieniu do konkretnych zdarzeń, zachowań, sytuacji wraz z przedstawieniem porad często potwierdzonych cytatami lub odniesieniami do konkretnych zdarzeń biznesowych zaczerpniętych z szerokiego doświadczenia Agnieszki. Taki sposób działania Agnieszki nie jest działaniem od zdarzenia do zdarzenia tylko ma charakter cykliczny. O tak, relacje z Agnieszką to przekuwanie marzeń w plan działania i jego sukcesywne wdrażanie. Życzę każdemu kontaktu z Agnieszką, która działa dla innych tak jakby robiła to dla siebie.
Karolina Błaszak-Lasota
Karolina Błaszak-Lasota
Strategia | Fundusze Unijne | PMO | Zarządzanie przez cele | M&A
Czytaj więcej
Agnieszka dała mi ogromne wsparcie w momencie, kiedy go najbardziej potrzebowałam, w momencie utraty pracy. Bez jej coachingu kariery nie wiedziałabym co ze sobą dalej zrobić. W bardzo pragmatyczny sposób przeprowadziła mnie krok po kroku przez proces rozstania się z poprzednim pracodawcą i szybkie zdobycie nowej pozycji. Nawet nie miałam czasu na relaks w przerwie pomiędzy :).
Marta Kruszewska
Marta Kruszewska
CFO w Grupa Outworking
Czytaj więcej
Spotkania z Agnieszką to podróż w głąb siebie. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i empatia. Rzeczowy Feedback i przyjazna atmosfera. Agnieszka chętnie dzieli się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Inspiruje i zachęca do rozwoju. Szkolenie to przede wszystkim dobrze spędzony czas. Polecam!
Poprzedni
Następny

PRZYKŁADOWE BONUSY!

1 bonus w każdym miesiącu

BONUS #1

Zbuduj karierę swoich marzeń - Praktyczne wskazówki dla kobiet rozpoczynających karierę oraz tych, które planują zmianę / Agnieszka Okońska

BONUS #2

Jak Feniks z popiołów - O wypaleniu zawodowym i stresie w czasach kryzysu / Maria Anna Jaroni & Agnieszka Okońska

BONUS #3

Kandydat idealny – Jak z sukcesem szukać pracy / Agnieszka Okońska

WYKUP DOSTĘP JUŻ DZIŚ!

Co dostajesz w każdym miesiącu abonamentu:

BONUS:

Łączna wartość programu dostępnego w m-cu: 750 zł
Wartość bonusa w m-cu: 50 zł
RAZEM wartość dostępu na miesiąc: 800 zł

OFERTA CENOWA DLA CIEBIE

Dostęp na 1 miesiąc

450 PLN/mc
800PLN
450 PLN 1 miesiąc
 • 1 Miesiąc dostępu do Programu
 • 4 Materiały edukacyjne
 • 1 Live Webinar
 • 1 Sesja Master Mind
 • 1 Sesja Coaching Call
 • 1 Bonus

Dostęp na 3 miesiące

400 PLN/mc
2400PLN
1200 PLN 3 miesiące
 • 3 Miesiące dostępu do Programu
 • 12 Materiałów edukacyjnych
 • 3 Live Webinary
 • 3 Sesje Master Mind
 • 3 Sesje Coaching Call
 • 3 Bonusy

Dostęp na 6 miesięcy

350 PLN/mc
4800PLN
2100 PLN 6 miesięcy
 • 6 Miesięcy dostępu do Programu
 • 24 Materiały edukacyjne
 • 6 Live Webinarów
 • 6 Sesji Master Mind
 • 6 Sesji Coaching Call
 • 6 Bonusów

Dostęp na 12 miesięcy

300 PLN/mc
9600PLN
3600 PLN 12 miesięcy
 • 12 Miesięcy dostępu do Programu
 • 48 Materiałów edukacyjnych
 • 12 Live Webinarów
 • 12 Sesji Master Mind
 • 12 Sesji Coaching Call
 • 12 Bonusów

Jeśli nadal nie masz pewności czy ta forma wsparcia jest odpowiednia dla Ciebie, umów się na sesję próbną - zdecydujemy wspólnie!