PREMIERA WYDANIA DRUGIEGO Już w Grudniu!!! Premiera!!! Dodruk książki!!!

#BezKijawTyłku

O TRUDNYCH EMOCJACH

W BIZNESIE I W ŻYCIU

Tatiana Galińska

Pierwszy nakład książki rozszedł się szybciej niż planowała Autorka, dlatego już w grudniu dodruk!

Słowo od Autorki

O czym jest ta książka?

Właściwie to o co dokładnie mi chodzi z tym kijem w tyłku?

Odpowiem bardzo osobiście.

Kijek w tyłku to pewien rodzaj usztywnienia: emocjonalnego i fizycznego.
To mur i fasada, zbudowana przed światem. Rodzaj mechanizmu obronnego, który nam „pomaga”. W czym?
By być jakimś – zgodnym z naszymi przekonaniami, jakże często ograniczającymi.

Kto mnie zna lub współpracował ze mną, wie dobrze, że zawsze zaczynam od źródeł i korzeni.
Oznacza to, że zaczynam od genezy czyli odpowiedzi:

  • Kto mi wsadził ten kijek?
  • Dlaczego tak się stało?
  • Kiedy to się stało?
  • Jak to wpłynęło na moje życie?

Dopiero zrozumienie budzi naszą świadomość, a wtedy można już rozpocząć swoją ścieżkę rozwoju. Świadomość rozpoczyna proces zmiany i naprawy.

Przesłanie zawarte w tej książce brzmi:

Nie zaczynaj od końca. Początek czyli geneza tego co i kto nas ukształtowało jest kluczowy.
Staraj się zrozumieć co nas blokuje, a konsekwencją tego będzie rozwinięcie skrzydeł.

I o tym jest ta książka. Sięgam w niej do naszych źródeł, by zrozumieć nasze programy. Zrozumienie i kontakt ze swoimi emocjami to droga do wolności.
Z ogromną przyjemnością obserwuję moich klientów, widzę jak rodzi się w nich odwaga i zaufanie do siebie. A przede wszystkim szacunek do siebie. Historie moich klientów zawarte są w tej książce – za ich zgodą oczywiście.

Może i Ty to poczujesz po przeczytaniu mojej książki #BezKijawTyłku

Tatiana Galińska

Cena okładkowa: 65 zł

Dla kogo jest ta książka?

Kiedy kupujemy jakąś książkę, to zadajemy sobie pytanie:
Czy ona jest dla mnie?

Jeśli mam odpowiedzieć na Twoje pytanie i rozwiać wątpliwości, to zrobię to tak:
Mogłabym powiedzieć, że ta książka jest dla każdego. Hmmm… wtedy pojawi się obiekcja: jak coś jest dla każdego to znaczy, że jest dla nikogo. Bo przecież wiadomo, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
To uściślę.
Otóż to jest książka dla każdej osoby, która czuje, że przyszedł taki moment w jej życiu zawodowym czy osobistym (bo to często się łączy) kiedy chciałaby zrozumieć siebie. Chciałaby w końcu otrzymać odpowiedź na pytanie: „Ale o co mi chodzi w tym życiu?”

Tak, książka jest dla Ciebie, bo być może jest tak, że dochodzisz do pewnego momentu, takiego muru, który Cię zatrzymuje a Ty nie wiesz o co chodzi.
Może jesteś w takim momencie swojego życia, kiedy przerabiasz tzw. odgrzewany kotlet, wiele rzeczy się powtarza, nic się nie zmienia i dochodzisz do ściany. Kręcisz się w kółko. Tracisz energię. Już nie masz siły.
Zmieniasz pracę, szefów, partnerów i stale masz poczucie „Never endig story”.
A może przeciwnie: tak bardzo się boisz zmiany, że tkwisz w toksycznych relacjach, wiedząc jak bardzo Ci one nie służą.
Może przyszedł taki moment, kiedy czujesz: To chyba nie jest tak, że świat sprzysiągł się przeciwko mnie?
A co jeśli moi współpracownicy, klienci , partnerzy nie są po to, aby mi dokuczyć?
Może warto pogrzebać u siebie?

To wszystko możne oznaczać, że posiadasz pewien emocjonalny spadek z dzieciństwa.
Może jesteś DDD Dorosłym Dzieckiem z Rodziny Dysfunkcyjnej? Może nawet o tym nigdy nie słyszałeś?
Podobno mamy 2 problemy w życiu : mamę i tatę. Zatem warto zrozumieć, co mówili i jak się zachowywali rodzice.
Ta książka przyniesie Ci przede wszystkim zrozumienie, co leży u podstaw, jaka jest geneza, dlaczego mi się „to wszystko” przytrafia, dlaczego „taka” jestem.
Bo jak coś zrozumiesz, to jesteś w stanie to uwolnić. Dużo łatwiej jest Ci wyjść z osądu, zrozumieć innych ludzi, możesz popatrzeć na nich z akceptacją.

Tak, #BezKijawTyłku jest właśnie dla Ciebie!

Tatiana Galińska

Oficjalne recenzje zawarte w książce

Alina Gwoździewicz
Alina Gwoździewicz#Alinazlinkedina Strateg Marek Osobistych, Trener Linkedin
Czytaj więcej
Od 10 lat idę swoją drogą - konsekwentnie wyciągam kijek z tyłka w każdej możliwej kwestii. Nie jest to proces przyjemny ani łatwy, ale za każdym razem, kiedy już przez niego przejdę, myślę sobie - warto było! Dlatego, kiedy kilka lat temu poznałam Tatianę na Linkedinie, przeczytałam kilka jej postów i zobaczyłam sławetny hashtag #bezkijawtyłku - od razu poczułam “pokrewieństwo dusz”! Było dla mnie jasne, że choć zajmujemy się nieco innymi rzeczami, podejście do życia i do pracy z drugim człowiekiem mamy bardzo podobne. Zaczynamy zawsze od źródeł. Wspieramy osoby, z którymi pracujemy, by odkryły to, co w nich żywe i prawdziwe. Ja pomagam na tej podstawie budować autentyczną markę osobistą. Tatiana daje narzędzia i przestrzeń, żeby ruszyć z miejsca, rozwijać się i w zgodzie ze sobą budować dobre życie i biznes - opierając się na połączeniu autorefleksji ze świadomością. Dlatego niezwykle się cieszę, że niniejsza publikacja ujrzała wreszcie światło dzienne i że będę mogła ja teraz polecać wszystkim moim klientom jako lekturę obowiązkową! Ta książka jest taka, jak jej Autorka. Zaczyna od początku - tam, gdzie nas boli. I wiedzie ku akceptacji samych siebie i ku zrozumieniu naszego człowieczeństwa. Począwszy od historii prawdziwych ludzi, którym Tatiana pomogła, książka ta prowadzi nas poprzez teorię i praktykę DDA i DDD, żeby na końcu dać nam konkretne wskazówki - jak sobie dać z tym wszystkim radę i przestać samemu sobie rzucać kłody pod nogi i.. zacząć żyć! To lektura o wymiarze terapeutycznym. Uświadamia czytelnikowi, że wszyscy mamy tak samo - gdzieś, kiedyś, ktoś wsadził nam jakiś kijek w tyłek (a nawet wiele kijków), jakaś sytuacja sprawiła, że w naszym ciele zapisała się trauma, coś się zablokowało, a my się z tym wozimy. Często całe życie. Kluczem jest świadomość, że wszyscy jesteśmy ludźmi i że to nie problem mieć te kijki. Problemem jest za to, kiedy o nich nie wiemy, albo wiemy, ale wypieramy ten fakt. I nic z tym nie robimy. Bo grzęźniemy wtedy w bagnie rozpaczy i niezrozumienia siebie i innych. I dajemy się pochłonąć niewspierającym przekonaniom, schematom zachowań i relacjom, które nas niszczą. Na szczęście teraz mamy książkę Tatiany, która z właściwym sobie humorem i dystansem pomaga nam spojrzeć na siebie samych z zewnątrz i podejść z empatią do tego, jacy jesteśmy. Bo jesteśmy piękni! Tatiana, dziękuję, że jesteś! I że pomagasz nam odkryć nasze korzenie i rozwinąć skrzydła!
Małgorzata Lewandowska
Małgorzata LewandowskaAdwokat, CEO, laureatka wielu nagród i odznaczeń z tytułu prowadzonej Kancelarii, w 2021 r. uznana przez Forbes Women za jedną z czołowych kobiet Polskiego LinkedIn
Czytaj więcej
Od dawna jestem fanką pracy Tatiany Galińskiej i jej metod, które skutecznie pomagają ludziom. Wiem z jakim zaangażowaniem i empatią pracuje z każdą osobą i jaką ogromna rolę przykłada do zdobywania nowych kompetencji i umiejętności niezbędnych w swojej pracy. Tatiana łączy bardzo wiele technik oraz metod i spogląda na człowieka holistycznie – co powoduje ,że niekiedy wystarczą pierwsze chwile spotkania z Tatainą– i Ona już wie- gdzie leży sedno - „Twoje sedno”. Nie mogłam zatem nie sięgnąć po tę książkę 😊 Książka moim zdaniem jest absolutną podstawą dla tych wszystkich, którzy chcą się zmierzyć z własnymi emocjami. Zmierzyć, ale i spotkać się. Stanowi formę swoistego rodzaju auto -terapii i podsuwa wiele rozwiązań, które niby oczywiste – jednak nie zawsze są widoczne. Idea „Bez kija w tyłku” jest mi ogromnie bliska choć wiem, że nie każdy jest gotowy do tego, aby spotkać się z samym sobą. Jednak, jeśli tylko masz odwagę- spojrzeć na siebie prawdziwie, bez udawania, kolorowania i tysięcy masek – ta książka jest z pewnością dla Ciebie. Ja osobiście przeczytałam ją jednym tchem 😊 Nie sposób przy okazji omawiania książki nie wspomnieć o warsztatach Tatiany „Menager w sercem”, które, w połączeniu z książką na pewno będą stanowić niezwykłą wręcz całość. Swoistego rodzaju podróż do siebie, ale też narzędzie do pracy z własnymi ograniczeniami, lękami, hamulcami i stoperami. Zarówno książka jak i warsztaty są też kompendium wiedzy o tym jak postępować z trudnymi ludźmi w życiu. A kto z Nas ich nie zna? W pracy czy w domu? Świadomość rodzi wiedzę, a ta pozwala znaleźć sposób aby rozmawiać z kimś, kto jest np. w emocjonalnej piwnicy. Ta swiadomo.sc właśnie może uratować wile relacji zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. „Nie ma Ludzi trudnych – są niewysłuchani” to motto pozwala w wielu trudnych komunikacyjnie sytuacjach przystopować, zatrzymać się i pomyśleć- a może mogę inaczej? Dla mnie zarówno książka jak i warsztat „Menager z sercem” jest narzędziami, dzięki którym mogę swobodnie kształtować relacje zarówno w środowisku osobistym jak i zawodowym. Ale też z uwagą mogę się przyjrzeć tej najważniejszej, którą w życiu mam- relacji z samą sobą.
Marek Wikiera
Marek WikieraMentor i powiernik właścicieli firm, menadżerów i liderów, przedsiębiorca, pasjonat ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów.
Czytaj więcej
Jestem pasjonatem ekstremalnych ultramaratonów, pustynnych ultramaratonów. Przebiegłem ponad 1200 km na największych pustyniach świata, niosąc na plecach jedzenie i wyposażenie potrzebne do przetrwania w tych niesprzyjających warunkach. Przygotowując się do jednego z tych biegów, przeczytałem słowa Charlesa de Foucauld: „Kto choć raz zapuścił się na pustynię, nigdy nie będzie taki sam.” I ja z pustyni nie wróciłem taki sam. Ale zrozumienie tego „po co” tak naprawdę to zrobiłem i jakie we mnie zaszły zmiany, zajęło mi kilka dobrych lat. Tatiana, szkoda, że nasze drogi nie skrzyżowały się kilka lat wcześniej, może nie musiałbym spuszczać sobie aż takiego łomotu, może sięgnięcie do korzeni, o których piszesz i rozwinięcie skrzydeł mniej by bolało… Cieszę się, że ta książka trafiła z moje ręce i stała się impulsem do zmierzenia się z trzyliterową pustynią (DDA/DDD), którą starałem się wymazać, o której chciałem zapomnieć. Ta książka wywołała u mnie emocje których się nie spodziewałem, zmusiła do odpowiedzi na pytanie którego nie chciałem zadać. „Tylko zrozumienie swojej przeszłości i uwolnienie starych emocji, pozwala ruszyć ku przyszłości.” Wyobrażam sobie jak kiedyś staję przed lustrem i z pełnym przekonaniem wypowiadam do siebie, wypełnione czułością i uważnością, powitanie Zulusów – SAWUBONA (widzę cię, jesteś dla mnie ważny i cenię cię).
Poprzedni
Następny

Rekomendacje Czytelników

Rekomendacje dotyczące współpracy z Autorką

Joanna Janiszewska
Joanna JaniszewskaCudzoziemcy 🔹 Expat 🔹 Zezwolenie na pracę 🔹 Karta pobytu 🔹Ekspertka od radzenia sobie z urzędami 🔹 Przedsiębiorczyni 🔹 HR 🔹 Wsparcie administracyjno-prawne 🔹 Doradztwo
Czytaj więcej
Tatiana odmieniła mnie. Tyle powinno wystarczyć, ale palce same wystukują resztę. Poznałam Tatianę przez Linkedin. Zaczęłam obserwować profil i zdecydowałam się na udział w warsztatach Menadżer z sercem. To już był strzał w dziesiątkę. Mimo, iż jak myślałam o sobie żaden ze mnie menadżer to warsztaty okazały się uszyte pode mnie! Poczułam się przy Tatianie bardzo dobrze ( mimo, iż było to spotkanie online), energia, chemia - nie wiem jak to nazwać ale wiedziałam, że chciałabym skorzystać ze spotkań indywidualnych. Właśnie podczas tych spotkań Tatiana bez zbędnego owijania w bawełnę, bez kija w tyłku, mocno ale z empatią pootwierała mi oczy, uświadomiła i pomogła uporać się ze sprawami z "normalnego dzieciństwa". Po zakończonych spotkaniach nie zostawiła mnie samej sobie. Pyta, pisze. Czuję, że mam wsparcie i mogę do niej zawsze zadzwonić. To mega ważne. Dziękuję Ci, że dzięki Tobie mogę iść dalej z podniesioną głową!
Tomasz Bill
Tomasz Bill Storytelling dla firm 📚 Copywriter i twórca treści przyszłości ✏️ Kreatywne kursy i szkolenia dla firm 💡 Scenariusze 🎞 Konsultacje językowe oraz audyty treści 🔄 Właściciel agencji językowej Alfa Lingua 💛
Czytaj więcej
90 minut. Tyle dokładnie trwała sesja z Tatianą. Te 90 minut odmieniło w ostatnim czasie moje życie. Dostałem od niej kubłem lodowatej wody po mordzie i od razu potem podała mi ręcznik, żebym się wytarł. Ta kobieta jest niesamowita, bo na kilometr „zwąchała” co u mnie może nie grać i mnie uwierać, a nie zamieniła ze mną słowa. Jeśli komuś wystarcza 90 minut na odmianę czyjegoś życia, to nie wiem co się musi dziać podczas kilkudniowych szkoleń. Menedżer z sercem na mnie czeka, ale już wiem, że to będzie dla mnie strzał w dziesiątkę. Dla mnie jako właściciela dwóch firm, dla mnie jako szefa, jako partnera, jako wrażliwego człowieka. W biznesie jest od groma miejsca na emocje, a Tatiana swoją działalnością próbuje nas do nich przekonać. Przekonaj i siebie lub swoją markę i doświadcz na własnej skórze i własnym sercu jak wiele możesz dzięki temu zyskać ❤️
Joanna Kafar-Borczyński
Joanna Kafar-Borczyński🇩🇪Unikalne wsparcie mentalne dla Polonii w Niemczech. Kompletne i praktyczne poprowadzenie od przyjazdu do DE. W trakcie zdobywania certyfikatu IHK-Businnes Coaching - Komunikation und NLP. .
Czytaj więcej
Tatiana jest osobą, która z racji własnych doświadczeń potrafi być nie tylko empatyczna, ale rozumie swoich klientów na każdym etapie wychodzenia z cienia. To co w pracy z Tatianą cenię najbardziej to znajomość tematu quantum, zasady Ubuntu i szeroko pojęte holistyczne podejście, praca różnymi i uniwersalnymi metodami. To był powód, dla którego wybrałam na swojego mentora właśnie Tatianę. Szukałam mentora, który będzie mnie rozumiał a nie tylko miał narzędzia i wiedzę. Ogromne zrozumienie, empatia,, liczne narzędzia i wreszcie fizyka kwantowa tego właśnie szukałam. I znalazłam. Jeszcze nikomu nie opowiedziałam o moich trudnych emocjach i emocjonalnie patologicznym dzieciństwie tak dużo jak Tatianie. Po około 8 sesjach przestałam powielać schematy myślowe, które nie były moje . Wyszłam z roli ratownika. Pracujemy dalej i wiem, że za kolejne 8-10 sesji będę już inną mentalnie osobą. Daję sobie prawo do więcej w każdej dziedzinie życia, zarówno osobistego i zawodowego. Polecam pracę z Tatianą, bo jest wspaniałą i pełna zrozumienia osobą, z która czuje się jakbyśmy znały się sto lat. Dziękuję Tatiana również tutaj 🌹🌹
John Doe
John DoeCEO/ FRANCESCO DESIGN/Interior Designer
Czytaj więcej
Wspaniała psycholog nie tylko biznesowy, wyjątkowe wyczucie, merytoryczne analizy, bez zbytniego patosu, niesamowita kobieta, wyjątkowy człowiek, idealnie w punkt, bez kija, trafia spostrzeżeniami. Polecam Tatianę do współtworzenia własnych dróg, nie tylko by wesprzeć rozwój w szerokim tego słowa znaczeniu, lecz jako właściwy drogowskaz na różnych zakrętach.
Ewa Maturska
Ewa Maturska📍HR Specialist📍Chief Wellbeing Officer📍Facylitator Job crafting
Czytaj więcej
Współpracę z Tatianą nawiązałam dzięki LinkedIn. Od początku ujęła mnie swoją szczerością, otwartością, życiowym doświadczeniem, którym chętnie się dzieli. Naprawdę wiele się od Niej nauczyłam. Bezkompromisowość i energia Tatiany sprawiają, że efekty wspólnej pracy widoczne są szybko. Jeśli Twój kijek trochę za bardzo Cię uwiera, Tatiana może Ci pomóc. Ta Kobieta umie postawić do pionu i dmuchnąć w skrzydła! 🦋
Anna Hawryluk
Anna HawrylukRekrutacja IT 🔴 Professionals Group Recruitment 🌎 Rynek pracy IT | Banking | Shared Services 🔴 Founder | CEO | Career Expert
Czytaj więcej
Empatia, intuicja, zaangażowanie to cechy i skojarzenia, które pierwsze przychodzą na myśl po rozmowie z Tatianą. Jak to jest, że w tak naturalny i obrazowy sposób można mówić o tematach trudnych? Jak to się dzieje, ze po pierwszej rozmowie już wiesz, ze spotkałeś bratnią duszę? Jeśli chcesz się przekonać, Tatiana to TEN właściwy adres. Dziękuję Ci Tatiana za nasze rozmowy i mam nadzieję na więcej 😊❤️
Izabela Cierniak
Izabela CierniakDesigner of leather products🎒 Leathercraft ✂️ Kaletnictwo🧵Handmade 📐 Zarządzanie projektami 🗂️ Zarządzanie zmianą 🗜️Zarządzanie procesami 🚦Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie⏳ Owner GRETA DESIGN📍
Czytaj więcej
Tatiana od samego początku, kiedy ją spotkałam na Linkedinie i zaczęłam słuchać i czytać, stała się osoba mi bardzo bliską. Jej webinery i live bardzo pomogły mi w odnajdywaniu siebie na nowo. Jej szkolenie Menedżer z Sercem pozwalają na zrozumienie zachowań swoich i ludzi. Po takim szkoleniu zaczniesz się rozwijać bardziej. Jedno jest pewne, że wrócę do Tatiany na osobisty mentoring. Polecam z całego serca współpracę z Tatianą.
Marta Cudakiewicz
Marta CudakiewiczPayroll Manager / HR Administration & Payroll Manager
Czytaj więcej
Kiedy zaczynasz myśleć poważnie o swoim rozwoju osobistym to kluczem do sukcesu jest współpraca z Tatianą. Jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie i bardzo otwarta na drugiego człowieka z dużą dozą empatii. Współpraca z Tatianą to na pewno mocne doświadczenie i wyjście ze strefy komfortu, ale zanim się spostrzeżesz - zaczynasz zmieniać kierunek działania i znajdujesz klucze do drzwi, które wcześniej były zamknięte.
Poprzedni
Następny

Obejrzyj relację z wieczoru autorskiego Tatiany Galińskiej i jej książki #BezKijawTyłku

Spis treści książki #BezKijawTyłku

ROZDZIAŁ 1 – LIST OD SARY

ROZDZIAŁ 2 – ANIA WIECZNIE COŚ

ROZDZIAŁ 3 – KSENIA POKEROWA TWARZ

ROZDZIAŁ 4 – MONIKA BEZ SERCA

ROZDZIAŁ 5 – PIOTR MENEDŻER

ROZDZIAŁ 6 – OLGA KONTROLUJĄCA

ROZDZIAŁ 7 – BEATA OBRAŻALSKA

ROZDZIAŁ 8 – KAŚKA WKURZONA GRUBASKA

ROZDZIAŁ 9 – ANNA WYSTRZAŁOWA

ROZDZIAŁ 10 – ZUZA AKURATNA

ROZDZIAŁ 11 – TOMASZ SYN MARNOTRAWNY

ROZDZIAŁ 12 – ANIA ZAMROŻONA

ROZDZIAŁ 13 – IZA ROZGORYCZONA

ROZDZIAŁ 14 – BARTEK NIEASERTYWNY

ROZDZIAŁ 15 – ZOSIA DOBRA CIOCIA

ROZDZIAŁ 16 – JOANNA MIŁA

ROZDZIAŁ 17 – O CO CHODZI Z TYM KIJEM W TYŁKU?

ROZDZIAŁ 18 – JESTEM DZIECKIEM Z RODZINY DYSFUNKCYJNEJ

ROZDZIAŁ 19 – JESTEM DDA, CZYLI DOROSŁYM DZIECKIEM ALKOHOLIKA

ROZDZIAŁ 20 – ETYKIETA BLOND KOCIAKA

ROZDZIAŁ 21 – AKTYWNOŚĆ Z DRUGIEJ RĘKI

ROZDZIAŁ 22 – KIEDY NAPRAWDĘ ZACZĘŁAM KOCHAĆ SIEBIE?

ROZDZIAŁ 23 – JUŻ SIĘ NIE WSTYDZĘ

ROZDZIAŁ 24 – JEDEN WIELKI CHODZĄCY KOMPLEKS

ROZDZIAŁ 25 – BYŁAM W ŻYCIU YES – MENKĄ. DŁUGO ZA DŁUGO

ROZDZIAŁ 26 – ŻYŁAM W LĘKU I SMUTKU PRAWIE DO CZTERDZIESTKI

ROZDZIAŁ 27 – NAJTRUDNIEJSZY EGZAMIN

ROZDZIAŁ 28 – DDD, CZY TO O MNIE?

ROZDZIAŁ 29 – MECHANIZMY OBRONNE

ROZDZIAŁ 30 – ZAWSTYDZANIE

ROZDZIAŁ 31 – KTO MI ZABRAŁ DZIECIŃSTWO? CZYLI O DDA W BIZNESIE

ROZDZIAŁ 32 – TAK BARDZO WSTYDZĘ SIĘ O TYM MÓWIĆ

ROZDZIAŁ 33 – CO ZOBACZYSZ, KIEDY ZRZUCISZ MASKĘ?

ROZDZIAŁ 34 – MAMO, ZIMNO MI…

ROZDZIAŁ 35 – TWOJE SERCE PAMIĘTA

ROZDZIAŁ 36 – TWOJE CIAŁO MÓWI, ALE NIE SŁUCHASZ

ROZDZIAŁ 37 – O TRUDNYCH EMOCJACH W KONTEKŚCIE BIZNESOWYM

ROZDZIAŁ 38 – MISTRZYNI WYBUCHÓW Z TYKAJĄCĄ BOMBĄ

ROZDZIAŁ 39 – PERFEKCJONISTKA Z BIAŁĄ RĘKAWICZKĄ

ROZDZIAŁ 40 – RATOWNICZKA Z SZALUPĄ

ROZDZIAŁ 41 – PASAŻERKA BEZ BILETU

ROZDZIAŁ 42 – UWIKŁANE W TRÓJKĄT

ROZDZIAŁ 43 – CO TO JEST TRÓJKĄT DRAMATYCZNY KARPMANA?

ROZDZIAŁ 44 – JAK ODRÓŻNIĆ POMAGANIE OD RATOWANIA?

ROZDZIAŁ 45 – ŚWIADOME WYCHODZENIE Z RÓL

ROZDZIAŁ 46 – SKĄD SIĘ BIORĄ PRZEKONANIA?

ROZDZIAŁ 47 – KRÓTKO O FALACH MÓZGOWYCH

ROZDZIAŁ 48 – WIEŻA JENGA

ROZDZIAŁ 49 – GŁÓWNE TYPY PRZEKONAŃ

ROZDZIAŁ 50 – #OSOBISTEBHP

ROZDZIAŁ 51 – KROK 1. WYJDŹ Z AUTOPILOTA

ROZDZIAŁ 52 – KROK 2. PODNIEŚ SWOJĄ SAMOŚWIADOMOŚĆ

ROZDZIAŁ 53 – KROK 3. ZWALIDUJ SWOJE EMOCJE

ROZDZIAŁ 54 – KROK 4. UREALNIJ SIEBIE

ROZDZIAŁ 55 – KROK 5. POZNAJ MITY NA TEMAT EMOCJI

ROZDZIAŁ 56 – KROK 6. POZNAJ SWOICH WEWNĘTRZNYCH SABOTAŻYSTÓW

ROZDZIAŁ 57 – KROK 7. AKCEPTACJA

Lista Sponsorów i Patronów VIP

Lista Patronów Recenzentów

Lista Patronów

Nota o Autorce

Obejrzyj wywiad autorski z Tatianą Galińską o książce #BezKijawTyłku

Kup książkę - dostępna tylko w sklepie Autorki

Premiera na początku grudnia 2023!!!

Książka drukowana

+ autograf i dedykacja od autorki
PLN 65
  • książka drukowana
  • autograf autorki
  • spersonalizowana dedykacja
  • zakładka do książki
przedsprzedaż

O autorce

Tatiana Galińska

Mentor, Coach i Trener Biznesu, Mistrzyni Linkedin by Forbes Women 2022. Od 16 lat wspiera menedżerów oraz właścicieli biznesów w ich rozwoju osobistym i inwestowaniu w siebie, w myśl zasady, że ludzie przychodzą do firmy czy marki, ale odchodzą od szefów. W swojej pracy wykorzystuje autorską metodę opartą na holistycznym podejściu do człowieka. Skupia się w dużej mierze na emocjach, będących cechą każdego człowieka, który z kolei jest podstawowym elementem każdej firmy. Własny biznes rozwinęła w dużej mierze poprzez samorozwój i nabycie kompetencji miękkich. Wykorzystuje swoje doświadczenie w szkoleniu osób chcących odnieść sukces oraz skutecznie prowadzić i rozwijać swoje działalności i markę osobistą. Jest autorką warsztatu „Menedżer z sercem” o trudnych emocjach w biznesie i w życiu. Wspiera DDD/DDA w biznesie.

FAQ

Przy zakupie książki w sklepie autorki Tatiany Galińskiej wysyłka książki drukowanej następuje następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia.

Ebook na ten moment nie jest dostępny. Być może będzie udostępniony po wyczerpaniu nakładu książki drukowanej.

Wszystkie egzemplarze zamówione w sklepie Tatiany Galińskiej  są wysyłane z dedykacją i autografem autorki. W celu uzyskania spersonalizowanej dedykacji proszę wpisać imię osoby, dla której ma być dedykacja w komentarzu do zamówienia.

Książka dostępna jest tylko w sklepie internetowym Tatiany Galińskiej

W sklepie Tatiany Galińskiej często pojawiają się ciekawe oferty promocyjne, zalecamy śledzenie strony sklepu.

Przy składaniu zamówienia w sklepie Tatiany Galińskiej, możesz założyć swoje konto użytkownika i śledzić w nim losy zamówienia. W przypadku zakupu jako Gość, bez zakładania konta, informacje o losie zamówienia będą przesyłane do Ciebie na adres mailowy podany podczas składania zamówienia. W przypadku wysyłki kurierem otrzymasz SMS z informacją o wysyłce zamówionej książki i terminie planowanej dostawy.

W tym momencie realizujemy wysyłki zagraniczne do krajów Unii Europejskiej z wyjątkiem Cypru i Malty. Ceny wysyłek zagranicznych podane są w koszyku.

Faktury i dowody sprzedaży przesyłamy w formie elektronicznej w momencie wysłania towaru lub w dniu przyjęcia płatności, a najpóźniej w czasie przewidzianym ustawą o VAT. Gdyby z jakiejś przyczyny faktura nie dotarła to prosimy o sprawdzenie folderu niechciane w poczcie elektronicznej lub kontakt z nami. Na pewno pomożemy!

Niestety nie. W tej chwili dostępne formy płatności to PayPal i Tpay.

Przyjmujemy wpłaty tylko przez system szybkich płatności. Pozwala to w ekspresowym tempie opłacić zamówienie. W ramach systemu można także zapłacić kartą kredytową lub wybrać metodę tradycyjnego przelewu – tam znajdzie się numer konta do wpłaty bezpośredniej. Jeśli z jakiegoś powodu masz problem z płatnością, skontaktuj się z nami na kontakt@tatianagalinska.pl – na pewno pomożemy!

Tak. Nasze książki bardzo rzadko do nas wracają. Jednak chcemy, aby nasi Czytelnicy byli w pełni zadowoleni ze swoich zakupów. Dlatego jeśli coś nie przypadnie Ci do gustu, to jako konsument masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od odbioru towaru, bez podania przyczyny. Wypełnij oświadczenie zawierające imię, nazwisko i numer zamówienia, dołącz je do zwracanej paczki oraz odeślij do nas w bezpieczny sposób nieuszkodzony towar na adres zwrotów i reklamacji: Maginifique Tatiana Galińska, ul. Wiejska 23, 42-421 Parkoszowice

Po otrzymaniu książki potwierdzimy otrzymanie przesyłki i przejdziemy do zwrotu pieniędzy za zakup. Dla przyspieszenia zwrotu warto napisać do nas o tej decyzji na kontakt@tatianagalinska.pl

W przypadku prawidłowo złożonego zamówienia, dostaniesz od nas wiadomość z potwierdzeniem. Później nastąpi czas przygotowania i spakowania Twojej paczki. Nie musisz nic już robić. Pamiętamy o Tobie i robimy wszystko, aby książki jak najszybciej ruszyły w podróż do adresata! 🙂 W momencie, gdy trafi w ręce kuriera, aby odbyć prostą drogę do Ciebie, dostaniesz dodatkowego maila z numerem przesyłki do monitorowania. Wtedy możesz spokojnie śledzić drogę paczki. Czasami nasze wiadomości trafiają do folderu z mailami niechcianymi lub z jakiegoś tajemniczego powodu się nie wyświetlają, ale nie ma problemu – wystarczy napisać do nas i chętnie pomożemy.

Zwykle książka powinna dotrzeć w Twe progi w ciągu 2 dni roboczych od nadania paczki w magazynie. Będziemy informować o tym na maila, który podasz w zamówieniu. Zauważ, że jest to czas samego dostarczenia przez kuriera, a nie całkowitej realizacji zamówienia. Zastrzegamy, iż w okresie przedświątecznym z uwagi na przeciążenie firm kurierskich, nie z naszej winy, czas dostawy może się wydłużyć.

Napisz do nas na kontakt@tatianagalinska.pl – pomożemy! Jeśli znajdziesz w mojej książce jakieś błędy, literówki, bądź też chcesz się podzielić swoimi uwagami, komentarzami – napisz do mnie!